BilgePc.Net » Programlar » Katılımsız Programlar » Helium Music Manager 12.3 Build 14588 Premium Edition [x86-x64] | Katılımsız
Katılımsız Programlar

Helium Music Manager 12.3 Build 14588 Premium Edition [x86-x64] | Katılımsız

 • ATTACK
 • 6-03-2017, 18:50
 • 0
 • 1 116
 • Beğenmedim 0 Beğendim
Helium Music Manager 12.3 Build 14588 Premium Edition [x86-x64] | Katılımsız

Helium Music Manager 12.3 Build 14588 Premium Edition [x86-x64] | Katılımsız

Helium Music Manager bir çok özelliği içerisinde barındıran gelişmiş bir müzik oynatma ve düzenleme aracıdır. Piyasadaki ciddi rakiplerinin sahip olduğu her özelliğe sahip olmakla birlikte, bir çok yeni özelliği de içerisinde barındırır.


İçeri Aktarma:
Mp3, mp4, FLAC, OGG, WMA ve bilinen diğer ses formatlarının yanı sıra ses CD'lerini de destekler. Büyük müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılara daha yüksek performans sunabilmek için Microsoft SQL Server ve MySQL desteği içermektedir.

Kapsamlı dosya desteği: Sadece standart dosya formatları dışında, yeni ve yükselişte olan dosya formatlarını destekler. Şu anda mp3, mp4, WAV, ACC, M4A, WMA, OGG, FLAC, WacPack, ape formatlarını destekler.

Albümlerinize ve müzik dosyalarınıza kapak fotoğrafları: Helium Music Manager ile internet üzerinden müzik dosyalarınız için hızlı bir arama yaparak kolayca sanatçı ve albüm resimleri, biyografiler ve şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz

CD'lerinizi yedekleme: Müzik cd'lerinizi kolaylıkla bilgisayarınızda arşivleyebilirsiniz ve bu işlemi yaparken Helium Music Manager internet üzerinden çevrimiçi olarak müzik cd'lerinizde parçaların sanatçı ve şarkı adlarını, albüm kapaklarını sizin için bulup indirerek entegre eder.

iTunes ve Windows Media Player'dan aktarma: iTunes, Winamp, Windows Media Player gibi kullandığınız tüm programların kitaplıklarını kolayca Helium Music Manager'a aktarabilirsiniz. Çalma sayıları, tarih ve diğer bilgiler hemen transfer edilecektir.

Müzikler için bilgisayarınızı arayın: Programa müzik dosyalarınızın nerede olduğunu gösterin, o gerisini sizin için halleder. Mevcut etiket bilgilerini okur ve mevcut resimleri otomatik olarak albümlere ve sanatçılara atayacaktır.

Etiketleme:Dosyalarınız etiketlemek için kullanabileceğiniz bir çok araca sahiptir. Dosyalarınız ve alanlarınız arasındaki etiket içeriğini kopyalayabilir, toplu olarak değiştirebilir, ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Albüm kapakları ve sanatçı resimleri indirme: Biz, Yahoo, Google, Amazon.com, Discogs ve Last.fm gibi kaynaklardan albümleriniz ve müzik arşivleriniz için resim indirme desteği sağlar.
Sanatçı, şarkı ve albüm bilgilerini indirme: freedb, Amazon.com, Discogs ve MusicBrainz siteleri üzerinden albüm, sanatçı ve şarkı etiketlerini kolayca arşivlerinizle ilişkilendirebilirsiniz.

Standartları destekler: Standartlar standart olmadan önce bile program tarafından desteklenmekteydi. ID3, Vorbis Comments, APE, WMA ve ACC etiketlerinin tamamını desteklemekte.

Etiketleri el ile ekleme: Program sizin için birçok etiketleme işlemini kolayca yapıyor olsa da, isterseniz kendinizde hızlı ve kolayca etiketlemeyi elle yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi şarkıcı adı, şarkı adı ve albüm adlarını değiştirebilirsiniz.

Otomatik etiketleme görevleri: Güncellemeler ve doğru etiketlemeler eklemek için özelleştirilebilir araçlar içerir. Gruplar halinde etiket işlemlerini yaparak tutarlı bir müzik kütüphanesi oluşturmak kolaylaşır.

Yönetmek:Albüm resimleri indirebilir, kalite analizi yapabilir ve bozuk mp3 dosyalarını onarabilirsiniz. Dosyaları otomatik olarak yeniden adlandırabilir, özel klasör yapıları oluşturabilir ve dosyaları farklı formatlara dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Klasör ve dosyaları düzenleme: Klasörleri oradan oraya taşımayı bırakın. Başka bir yazılım kullanarak dosyalarınızı yeniden adlandırmakla uğraşmayın. Bir şablon oluşturun ve sonsuza kadar onu kullanın. Muhtemelen piyasadaki en zengin özelliklere sahip ve yapılandırılabilir dosya ve klasör aracını kullanacaksınız.

Bozuk dosyaları analiz edin ve onarın: MP3 Analyzer ile mp3 dosyalarınızı çeşitli hatalar için tarayabilir ve kontrol edebilirsiniz. Bulunan hataları sadece tek bir tıklama ile düzeltebilirsiniz.

Diğer formatlara dönüştürme: Helium Music Manager müzik cihazınızla senkronizasyon sırasında otomatik olarak dönüştürme yapar. Desteklenen tüm dosya formatları arasında dönüşüm işlemini yapabilirsiniz.

Tutarlı arşivler: Arşivleriniz arka planda çalışan araçlar sayesinde sürekli olarak güncel olacaktır. Yinelenen içerikleri ve yanlış yazılan etiketleri düzeltmenize yarayacak araçlar da bulunmaktadır.

Aynı içerikleri kaldırın: Yinelenen içerikleri kolaylıkla belirleyebilir ve silebilirsiniz.
Güvenli bir alternatif: Müzik kütüphanenizin veya arşivinizin yedeğini alarak güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda program çoklu kullanıcı desteği için bilgisayarı kullanan herkes kendi müzik arşivine kolayca erişebilir.

Keşfetmek:Müziklerinize bir çok farklı şekilde göz atma şansına sahipsiniz. Albüm ve artist resimlerini detaylı bir şekilde listeleyebilirsiniz. İçerikleri kolayca filtreleyebilir, favorilerinizi arayabilir ve çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Albüm tarayıcı:The Album Browser, sanatçı adı, albüm adı, yayınlanma yılı, oynatma süresi, boyutu, yayıncı, parça sayısı. ortalama değerlendirme ve daha fazla saçenek ile albümlerinizi listelemenize yardımcı olur. Eğer bir albüm birden fazla disk içeriyorsa bunları temiz görünüm için birleştirir.

Sanatçı tarayıcı:The Artist Browser, sanatçıların yada grupların fotoğraflarını gösterir. Sanatçının çıkan albümleri ve albümle ilgili bilgilere ulaşmak için sadece fotoğrafın üzerine tıklamanız yeterlidir. Grup veya sanatçıyla ilgili tüm şarkılara veya tek bir şarkıya anında erişebilirsiniz.

Müzik tarayıcı:The Music Explorer, size müzik dosyalarınıza farklı şekillerde ve kolayca ulaşmanızı sağlayacak bir çok yol sunar. Albüm, başlık, tür, derece, ruh hali, dosya tarihi, son oynatma tarihi ve daha fazla şekilde göz atmanıza olanak tanır. Ayrıca etiketlenmiş öğelere hızlı ve kolay erişim sağlar.

İçerik filtreleme:Sadece o an ilgilendiğiniz içerik türüne göre filtreleme yapabilirsiniz. Albümleri veya şarkıları belli bir yıl, yayıncı, sürüm, tür gibi filtrelerle ayırabilirsiniz.

Unutulan favorileri bulma:Sevdiğiniz parçaları dinlerken bunlara yıldız olarak 5 üzerinden bir not vererek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz ve uzun zaman önce dinlediğiniz müzikleri bu şekilde rahatça takip edebilirsiniz.

İstatistikler ve listeler:Hangi sanatçıyı veya grubu çok dinlediniz? Hangi ülkenin müziklerini daha çok dinliyorsunuz? Hangi tarz müzikleri daha sık dinliyorsunuz? Helium Music Manager bu bilgileri sizin için toplar/istatistikler ve kolayca görüntülemenize izin verir.

Genel erişim:The Helium Music Streamer uygulaması ile nerede olursanız olun müzik kütüphanenize erişebilirsiniz. Basit bir web arayüzü aracıyla arama yapabilir, gezebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Çoklu kullanıcı desteği:Aynı bilgisayarı kullanan birden fazla kullanıcı kendilerine özel müzik listeleri hazırlayabilir ve istedikleri zaman kendi müzik listelerine rahatça ulaşabilirler.

Oynatma:Last.fm üzerinden müzik dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıları Windows Live Messenger üzerinden arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Görsel efektler ve yerleşik özelliklerle otomatik müzik dinleme keyfini çıkarabilirsiniz.

Otomatik müzik tavsiyesi: Zaman içerisinde dinlediğiniz müziklerle ilgili verileri tutan Hellium Music Manager, ilerleyen zamanlarda size otomatik müzik listeleri oluşturabilir

Uzaktan kontrol: iPod, iPhone, iPod Touch gibi aygıtlarınızdaki müzik listelerinizi kolayca kontrol etmenize olanak tanır.
Müzik zevkinizi paylaşın: Müzik zevkinize güveniyorsanız bunu Windows Live Messenger veya Last.fm üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Dinleme alışkanlıklarınızı izleyin: Dinlediğiniz tüm şarkıların gün ve gün istatistiklerini tutarak ne zaman ne dinlediğinize göz atabilirsiniz.

Görselliğin keyfini çıkartın: Farklı görsellerle müziklerinizi süsleyebilirsiniz. Windows Media Player, Winamp ve Sonique eklentilerinin büyük bir bölümünü destekler.

Her yerden müziklerinize ulaşın: Helium Music Streamer uygulaması ile her yerden müzik listelerinize ulaşabilir ve online olarak dinleyebilirsiniz.
iPhone için Helium Music Streamer: iPhone için Hellium Music Streamer ile her yerden iPhone, iPod, iPod Touch müzik içeriklerinize kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Senkronizasyon:iPod, Creative Zen yada diğer taşınabilir müzik cihazları, cep telefonları, netbooklar ile kolayca senkronizasyon sağlayabilirsiniz. Müzik CD'leri yaratabilir, çalma listelerinizi dışa aktarabilirsiniz.

Taşınabilir cihazlarla senkronize edin: Klasörlerinizi, çalma listelerinizi yada tek tek istediğiniz parçaları taşınabilir bir aygıtla kolayca senkronize edebilirsiniz. Program cep telefonlarını, Apple, iPod, iPhone, iTouch, Creative ve daha farklı bir çok cihazı desteklemektedir.
Müzik CD'leri ve Veri CD'leri oluşturun: Dosya formatları ne olursa olsun, CD veya DVD yazıcınız aracılığıyla kolayca müzik CD'si, veri CD'si veya DVD'si yazabilirsiniz.

Raporlar oluşturun: PDF, Excel, HTML ve düz metin formatında yazdırılabilir raporlar oluşturabilirsiniz. Albüm ve sanatçı resimlerinin ayrıntılı listelerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Müzik yayını: Helium Music Streamer uygulaması yardımıyla internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısı olan her bilgisayar üzerinden müzik yayını yapabilirsiniz.
Helium Music Manager 12.3 Build 14588 Premium Edition [x86-x64] | Katılımsız

Helium Music Manager Helium Music Manager indir Helium Music Manager katılımsız Helium Music Manager silent Helium Music Manager full indir

Benzer Konular


Şuan Hiç Yorum Yok


Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

Disqus YorumYorum Ekle

Ad Soyad:
E-Mail:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Soru:
"BilgePc" Kelimesi Kaç Harfden Oluşmaktadır ? (İpucu: 7,yedi,YEDİ)
Cevap:*
Güvenlik Kodundaki Kelimeleri Giriniz: *